Dinsizler

03.04.2012 19:41

 

Aslında dindar diye geçinenleri ve onlara inanan salakları anlatacak bir başlık atacaktım yazıma,vazgeçtim.
Doğrusunu isterseniz başlık “Dindaların Zulmü” olacaktı. Ama,kolayını  yani Politik olanı tercih ettim. Çünkü herkes dinsize saldırarak dinsizlik yapıyor ya memlekette. Ben de “Vurun Kahpeye “ mantığı ile sözüm ona dindarların taktiğini uyguladım.
Bir türlü yatağa atamadığı kadını kahpe ilan eden ve taşlayarak recmeden namus bekçileri ne kadar namusluysa; Dinsizlere saldıranlar da o kadar dindar.Ama, gel de bunu halka anlat. Dindarların Zulmü deseydim kimse okumayacaktı belki de yazımı.Bu yüzden “ Dinsizler” diye başlık attım.
Hep dindarlar mı kandıracaktı.Azcık ta ben kandırmış olayım yazının başlığını değiştirerek .(Allah affetsin beni.)
Dindarlar, yıllarca dinsizlere küfrederek iktidar oldu bu ülkede.Başbakan hep onlardandı.Ekonomi onlardan sorulurdu.Ülkenin birikimlerini birer birer satarak tüyü bitmemiş yetimin hakkını yandaşlarına peşkeş çekerken Camiye de gittiler,ibadet te ettiler.
Bu arada dindar hükümetler sayesinde Amerika ta yatak odamıza kadar girdi. Mahrem bir tarafımız bile kalmadı.
Fakirin fukaranın alın terini ucuzlattılar.Ne tarlada ürünü para etti köylünün ne de dağda hayvanları…Dindar fabrikatörler,müteahhitler köşe olurken olası bir halk ihtilalının potansiyel kaynağı köylü işçi fukaralaştırıldıkça fukaralaştırıldı.
Ekmeğe muhtaç insanlar fırıncının kölesi olurlar ya.Fukara insanların ekmek kaygısı da itaat eden sefiller ordusu bir toplum yarattı.Her iki kişiden birinin oy verme nedeni de budur zaten.
Dinsizler,Dünyanın anasını ağlatan,Müslüman ülkeleri kan gölüne çeviren,Müslüman kadınlara kızlara tecavüz eden ve onları akıl almaz işkencelerden geçiren Amerika askerlerini Dolmabahçede denize atarken;Dindarlar onları ülkeye namussuzluk getirecek diye Bismillahlarla, Allahu Ekberlerle darağacında astılar.
Dinsizler Allah’ın kavim kavim yarattığı kavimlerden birinin Tanrısal haklarından birinin var olma hakkı olduğunu söylerken; Dindarlar böyle bir kavim yoktur diyerek dillerini kestiler Asit kuyularında erittiler.Sokak ortasında Allahsızca katlettiler.Köy meydanında dışkı yedirttiler.Yetmedi dağa sürdüler.Amerika’dan alınan uçaklar ve İsrail’den bahşedilen heronlarla cehenneme çevirdiler Nuh Peygamberin gemiden inerek ilk defa ayak bastığı toprakları.
Dindarlar, 80 yaşına gelmesine rağmen cennetteki hurilere kavuşmaya sabretmeyip, daha 13 yaşına yeni basmış kızlarla mümin olmanın tadını çıkarırken.Ebu Cehil’in zulmünü aratmayan gerekçelerle zindanlara tıktığı dinsizlerin nişanlılarıyla,sözlüleriyle hatta analarıyla anadillerinde konuşmalarına izin vermediler.
Dinsizler Allahsızlığın kaynağı kapitalizmin yaratacağı toplumsal erozyonun önüne set çekmeye çalışırken,dindarlar:Faturasını iki gün geciktirmiş fukaraya acımasız faizler uygulayarak Kapitalizmin çarkının içinde erittiler.
Bankalara mahkum ettiler.
Dünyanın hiçbir ülkesinde uygulanmayan vergilere boğdular.
Bu da yetmezmiş gibi memlekete anarşi gelecek gerekçesiyle dinsizleri gaz bombaları,tazyikli su ve coplarla hizaya getirmenin manevi hazzını yaşadılar.Büyük bir gururla.
Unutulmaması gereken Ebu Cehil mantığının Hz. Muhammed’i anarşist ve Arap değerlerinin düşmanı ilan etmesi mantığıdır.Bu mantık hala Hopa’daki leri eşkıya ve “Ben varım ve bir halkım” diyenleri terörist ilan etmiş olmasıdır.
Dinsizler dindarların yaşadığı cehennemi yaşıyorlar şimdi.Ama unutulmaması gereken: Öbür tarafta da cehennemin olduğudur.Allah’ın adaleti özel yetkili mahkemelerin adaletine hiç benzemez.Kimin dindar,kimin dinsiz olduğu ayan beyan ortaya çıkar.

Website Hit Counter
Kere Okunmuştur

 

Yazarın diğer yazıları >>>>>

Geri

Sitede ara

www.patnosfm.net